TMM - Turniej Małego MistrzaNadchodzi kolejny TMM 2020 !!!!!!!!!!!!
07-08.03.2020r. Warszawa - Hala "Koło"


Pracujemy cały rok aby ten turniej był wyjątkowym wydarzeniem sportowym dla dzieci i młodzieży.

Pierwsze TMM w 2015 i 2016 roku odbyły się w hali gimnastycznej sp 206 na Warszawskim Bródnie. Kiedy w 2016 roku odwiedziło turniej ponad 750 zawodników. Było to zdecydowanie zbyt dużo jak na tą sale. Dlatego w 2017 roku przenieśliśmy turniej do jednej z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce: OSiR Wola "Koło" przy ul.Obozowej 60.

Hala "koło" jest w pełni dostosowana do wielkich imprez masowych, Więc mimo że nasz turniej odwiedza kilka tysięcy osób, nie czuje się tłoku..

Po obu stronach sali znajdują się trybuny które pomieszczą ok 500 widzów., A ponieważ wcześniej informujemy na której macie walczą jakie kategorie wagowe rodzice mogą zająć odpowiednie miejsca i komfortowo z bliska obserwować zmagania sowich pociech.

Dzięki dobrej wypracowanej przez lata organizacji, weryfikacji wagowej która odbywa się dzień przed zawodami, obiektowi mogącemu zmieścić aż 10 tatami i kilka tysięcy osób, oraz dekoracji zawodników bezpośrednio po rozegranych kategoriach wagowych, turniej odbywa się sprawnie a zawodnicy nie spędzają wielu godzin czekając na swoje walki i dekoracje.

KOMUNIKAT:

TMM2020 - POL

TMM2020 - ENG

TMM2020 - RUS


TMM 2020 - Po raz pierwszy w historii będzie turniejem 2 dniowym,

W pierwszym dniu turnieju: odnajdą się zarówno doświadczeni zawodnicy jak i ci odważni ale ambitni mniej doświadczeni.
Najliczniejsze kategorie wagowe będą rozdzielone na mniejsze, tak aby zawodnicy którzy przegrali waki przed półfinałem mogli jeszcze walczyć o medal.

2gi dzień zawodów będzie przeznaczony, dla mniej zaawansowanych zawodników. Tego dnia odbędzie się również turniej drużynowy !!! ,