Obozy zimowe


Nie lubi zimy ten kto nie uprawia sportów zimowych

Od 2013 roku organizujemy zarówno letnie jak i zimowe obozy sportowe dla dzieci i młodzieży. Jest to dla nich nie tylko atrakcja z wieloma przygodami w gronie przyjaciół, ale też szkoła życia. Nasze obozy usamodzielniają i integrują dzieci. Dni od rana do wieczora są zapełnione atrakcjami, Organizujemy nasze obozy z podziałami na grupy tak, że odnajdują się na nich zarówno młodsi uczestnicy jadący z nami pierwszy raz jak i młodzież.

Na nasze obozy zapraszamy nie tylko zawodników naszego klubu ale również wszystkie dzieciaki chcące przeżyć Chojrakową przygodę. Podczas każdego obozu dzielimy dzieci na grupy. Każda grupa ma indywidualny program obozu. Tak więc grupy zawodnicze judo mają obozy treningowe, grupy początkujące judo mają obóz treningowo przygodowy, a ci którzy judo nie trenują judo, lub trenują inne sporty mają obóz ogólnosportowy, gdzie profesjonalnie trenują kilka dyscyplin sportu i mają wiele atrakcji

Wiemy również, jak ważne dla Państwa są wasze pociechy i jak się o nie martwicie. Podczas trwania obozu relacjonujemy, każde działanie na Facebooku zarówno w formie zdjęć, filmów jak i relacji na żywo gdzie mogą Państwo na bieżąco widzieć swoje pociechy oraz to co robimy.

Obozy zimowe:
Ponieważ uważamy że nie samym judo człowiek żyje, a nasi zawodnicy powinni czerpać z życia każdą przyjemność. Na obozach zimowych kładziemy nacisk na szkolenie narciarskie i snowboardowe. W związku z czym niemal codziennie są zajęcia na stokach, w małych grupach które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy !!!!

NADCHODZĄCE OBOZY


Obóz zimowy - Wisła 2024


Miejsce: Wisła - Hotel krokus
Termin: 14-20.01.2024Półkolonia - Zima 2024


Miejsce:Targówek/Bródno (Transport z Woli i Wilanowa)
Termin: 22-26.01.2024


STREFA WSPOMNIEŃ


Obóz zimowy - Wisła 2022


To była prawdziwa przygoda życia :)

Obóz zimowy - Wisła 2020


Kolejny zimowy obóz już za nami. Zobaczcie co się działo :)


Obóz zimowy - Wisła 2019


Zobacz jak było w 2019 ;)


Obóz zimowy - Wisła 2018


Jak my lubimy zimę ;)


Obóz zimowy - Górki Wielkie 2017Obóz zimowy - Bielsko Biała 2015

Obóz zimowy - Zakopane 2014