Obozy zimowe


Od 2012 roku organizujemy zarówno letnie jak i zimowe obozy sportowe dla naszych zawodników. Jest to bardzo ważny element szkolenia, usamodzielnienia, i integracji w klubie. Nasze obozy są zapełnione atrakcjami, dostosowanymi do danych grup treningami. Organizujemy nasze obozy w taki sposób że wspaniale odnajdują się na nich zarówno obozowi wyjadacze którzy jeżdżą z znami od lat jak i nowi uczestnicy obozów jadący po raz pierwszy Wiemy jak ważne dla Państwa są wasze dzieci i jak się o nie martwicie. Podczas trwania obozu relacjonujemy każde działanie na faceooku zarówno w formie zdjęć, filmów jak i relacji na żywo gdzie mogą państwo na bieżąco widzieć swoje pociechy oraz to co robimy.

Obozy zimowe:
Na obozach sportowych bardzo kładziemy nacisk na szkolenie narciarskie i snowboardowe. Zajęcia na stokach prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, na każdym obozie jest masa atrakcji dla dzieci tak żeby spędzony czas na obozie był dla nich wspaniałym wspomnieniem. Oczywiście nie barkuje na nich treningów judo. Jednak są one dostosowane do poziomu uczestników obozu.

Obóz zimowy - Zakopane 2018


This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.