Obozy letnie


Uwielbiamy lato - pogoda daje nam energię i pozwala rozwinąć skrzydła Letnie obozy to bardzo ważny element szkolenia, usamodzielnienia, i integracji w klubie. Nasze obozy oprócz profesjonalnego szkolenia judo, są zapełnione wieloma nietuzinkowymi atrakcjami, jeżdżą z nami również trenerzy innych dyscyplin sportu między innymi akrobatyki, piłki nożnej, pływania czy tańca. Nasze wyjazdy organizujemy w taki sposób że wspaniale odnajdują się na nich zarówno obozowi wyjadacze którzy jeżdżą z nami od lat jak i nowi uczestnicy obozów jadący po raz pierwszy. Jeżdżą z nami dzieci już od 6 roku życia Wiemy jak ważne dla Państwa są wasze dzieci i jak się o nie martwicie. Podczas trwania obozu jest z nami profesjonalny fotograf, relacjonujemy także każde cały obóz zarówno w formie zdjęć, filmów jak i relacji na żywo gdzie mogą państwo na bieżąco widzieć swoje pociechy oraz to co robimy.

Wiemy jak ważne dla Państwa są wasze dzieci i jak się o nie martwicie. Podczas trwania obozu relacjonujemy cały obóz zarówno w formie zdjęć, filmów jak i relacji na żywo gdzie mogą państwo na bieżąco widzieć swoje pociechy oraz to co robimy.

Obóz letni - Żywiec 2019


Zapraszamy do zapisów na kolejne obozowe wyzwanie. tym razem obóz odbędzie się w przepięknym ośrodku " Odys" Położonym w miejscowości Żywiec na wybrzeżu jeziora żywieckiego


Obóz letni - Zakopane 2018


To był obóz mocny treningowy obóz, dla naszych czołowych zawodniczek i zawodników. zdobywaliśmy na czas na Kasprowy wierch, nosal a trasa do Kuźnic śniła nam się po nocach. Trenowaliśmy w pięknym ośrodku przygotowań olimpijskich i przygotowywaliśmy się do startów na najważniejszych turniejach.


Obóz letni - Mogilno 2018


To byuł supr obóz. :D dziękujemy za zaufanie i super spędzony czas.


Obóz letni - Mogilno 2017


This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.