Obozy letnie


Uwielbiamy lato - pogoda daje nam energię i pozwala rozwinąć skrzydła Od 2013 roku organizujemy zarówno letnie jak i zimowe obozy sportowe dla dzieci i młodzieży. Jest to dla nich nie tylko atrakcja z wieloma przygodami w gronie przyjaciół, ale też szkoła życia. Nasze obozy usamodzielniają i integrują dzieci. Dni od rana do wieczora są zapełnione atrakcjami, Organizujemy nasze obozy z podziałami na grupy tak, że odnajdują się na nich zarówno młodsi uczestnicy jadący z nami pierwszy raz jak i młodzież.

Na nasze obozy zapraszamy nie tylko zawodników naszego klubu ale również wszystkie dzieciaki chcące przeżyć Chojrakową przygodę. Podczas każdego obozu dzielimy dzieci na grupy. Każda grupa ma indywidualny program obozu. Tak więc grupy zawodnicze judo mają obozy treningowe, grupy początkujące judo mają obóz treningowo przygodowy, a ci którzy judo nie trenują w ogóle lub trenują inne sporty mają obóz ogólnosportowy gdzie profesjonalnie trenują kilka dyscyplin sportu i mają wiele atrakcji

Wiemy również, jak ważne dla Państwa są wasze pociechy i jak się o nie martwicie. Podczas trwania obozu relacjonujemy, każde działanie na Facebooku zarówno w formie zdjęć, filmów jak i relacji na żywo gdzie mogą Państwo na bieżąco widzieć swoje pociechy oraz to co robimy.

Obozy letnie :
Na obozach letnich kładziemy szczególny nacisk na atrakcje wodne. Co roku staramy się organizować nowoczesne i fajne atrakcje, m.in:
- Windsurfing
- Wodne tory przeszkód
- Motorówki
- wycieczki
- parki linowe
- Deski typu SUP
- Paintball
- Plażowanie
- I wiele wiele innych
Wiemy jakie zagrożenia niesie ze sobą woda, Wszystkie atrakcje obywają się oczywiście z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa, zabezpieczenia i pod okiem zawodowców.

LATO 2021

Obóz Letni Żywiec 2021


Termin 09-18.07.2021


Obóz Letni Rozłogi 2021


Termin 02-11.08.2021

STREFA WSPOMNIEŃ

Obóz Letni Rozłogi 2020


Jeden z najfajniejszych ośrodków w jakich byliśmy. Cały ośrodek do naszej dyspozycji, wspaniały basen, hala judo, mnóstwo miejsca do zabawy i przygód.

Obóz Letni Żywiec 2020


To była wspaniała przygoda. Już nie możemy doczekać się

Nagroda dla TOP 20 klubu - Chorwacja 2019


20 Najlepszych zawodników klubu otrzymało od nas wyjazd do Chorwacji gdzie trenowaliśmy w towarzystwie zawodników m.in z USA, Kanady, Francji czy Gruzji


Obóz letni - Żywiec 2019


Obóz w liczbach:
121 Chojraków, 11 instruktorów, 10 dni, 2 rozbite czoła, 10 000 pomysłów, milion uśmiechów....

To był wspaniały obóz. 🤗🤗
Obóz letni - Zakopane 2018


To był obóz mocny treningowy obóz, dla naszych czołowych zawodniczek i zawodników. zdobywaliśmy na czas na Kasprowy wierch, nosal a trasa do Kuźnic śniła nam się po nocach. Trenowaliśmy w pięknym ośrodku przygotowań olimpijskich i przygotowywaliśmy się do startów na najważniejszych turniejach.


Obóz letni - Mogilno 2018


To byuł supr obóz. :D dziękujemy za zaufanie i super spędzony czas.


Obóz letni - Mogilno 2017


Obóz letni - Jastrowie 2016


Obóz letni - Niedzica 2015


Obóz letni - Niedzica 2014


Obóz letni - Bęsia 2013


Początek naszej przygody :)