NADCIĄGA ZIMOWA PRZYGODA

Obóz zimowy - Wisła 2024

-Treningi Judo 🥋
- Pełne szkolenie narciarskie, ⛷
- Skipass, 🏂
- Piękny nowoczesny ośrodek,
- Strefa saun i regeneracji,🥵
- Skutery śnieżne, 🚘
- Profesjonalni instruktorzy narciarstwa,⛷
- Dyskoteki
- Paintball,🤹‍♀️
- Wojny na pistolety NERF,🤹‍♀️
- Wycieczki, 🚶‍♂️
- Treningi terenowe,🏃‍♀️
- Ogniska, 🔥
- Transport autokarem,
- Najfajniejsi trenerzy na świecie,
- Doskonałe jedzenie,
- Kino i Spanie na macie 🌃.


Mieszkać będziemy w malowniczym hotelu Krokus. Hotel oprócz naprawdę świetnych warunków lokalowych, oferuje pyszne jedzenie. Śniadanie i kolacja podawane są w postaci szwedzkiego stołu. Pokoje są 2 lub 3 osobowe z łazienkami.
W hotelu do dyspozycji mamy strefę saun, a także strefę atrakcji dla dzieci gdzie znajdziemy , bilard, piłkarzyki, ping pong i wiele innych atrakcji. Wszystko w pięknym nowoczesnym wydaniu.

Szczegóły dotyczące hotelu znajdziecie na stronie: www.krokus.pl


Termin 14-20.01.2024


Cena obozu to :
1790zł - bez szkolenia narciarskiego
2190zł - ze szkoleniem narciarskim

Możliwość płatności w ratach:
1 rata do 10.11.2022 - 690 zł
2 rata do 10.12.2022 - 500 zł
3 rata = resztę kwoty płacimy dopiero przy zdawaniu dokumentów obozowych -Dodatkowe informacje na dole strony*

Szkolenie judo

Dla judoków obozy to punt bez którego ciężko osiągnąć wynik sportowy. Dzięki codziennemu powtarzaniu treningów i określonych technik, zawodnicy zapamiętują je o wiele lepiej niż w roku szkolnym kiedy trenujemy tyko 2 lub 3 razy w tygodniu a przecież pomiędzy treningami w życiu dziecka dzieje się wiele innych rzeczy :)
Podczas obozu dzieci uczą się
Mówi się ze jeden obóz daje tyle co pół roku treningów !!!!!

Szkolenie narciarskie/ snowboardowe

Podczas obozu uczestnicy biorą udział w szkoleniu narciarskim lub snowboardowym (do wyboru). Szkolenie prowadzą profesjonalni instruktorzy. Dzieci podzielone są według umiejętności na małe grupy szkoleniowe. Żeby dzieci nie nosiły sprzętu na stoki transportują nas busy, a sprzęt zostaje dowieziony na miejsce.
Do ceny obozu należy doliczyć koszt najmu sprzętu 250zł .

KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ FILMIK Z NART W 2022 ROKU

Samodzielność i bezpieczeństwo

Dzieci na obozie w bezpieczny sposób uczą się samodzielności. To lekcja jakiej nie dają żadne wyjazdy z rodziną. Ważne by dobrze dbały o swoje ubrania aby były suche. nie spóźniały się na zbiórki, dobrze radziły sobie z higiena i życiem na obozie i przy tym wspaniale się bawiły. Nasza kadra dogląda każdego jednak obóz skonstuowany jest w taki sposób aby to uczestnicy musieli nauczyć się samodzielności :)
Nie poznacie swoich dzieciaków po powrocie :)

Skutery śnieżne

To prawdziwa przygoda życia. Podczas obozu dzieciaki będą miały wyprawę na prawdziwych Skuterach śnieżnych. Jeździmy po lesie długimy trasami więc każdy będzie mógł poczuć prawdziwa przygodę. Oczywiście sama jazda jest organizowana przez profesjonalną firmę, a cała akcja jest bardzo bezpieczna. Przecież są z nami nasi zawodniycy mają się bawić ale bezpieczeństwo jest ponad wszystko

KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ FILMIK Z WYPRAWY W 2022 ROKU

Paintball na śniegu

To zabawa która się nie nudzi. Prawdziwa wojna. zdobywanie flag, ratowanie rannego kolegi, budowanie strefy obronnej, współpraca drużynowa. to wszystko to właśnie paintball. W tej zabawie trenerzy nie muszą... ale chcą i biorą aktywnie udział... FUN jakich mało :DKażdy dzień to masa treningów, atrakcji przygód i uśmiechu :Jak się zapisać...??? To proste !!!

Krok 1
Wyślij do nas e-mail z zapisem na: judochojrak@gmail.com
(Podaj w nim imię i nazwisko, rok urodzenia uczestnika obozu, oraz swoje dane kontaktowe, oraz czy wybierasz opcje z nartami czy bez)

krok 2
wpłać 1 ratę, lub pełną kwotę na konto:
Klub Judo Chojrak
64 1090 1014 0000 0001 3149 6346
Tytuł: Imię, Nazwisko uczestnika, Obóz Wisła 2024
TYLKO WYKONANIE DWÓCH KROKÓW GWARANTUJE MIEJSCE NA OBOZIE

Informacje dodatkowe:
*Pierwsza rata jest zadatkiem, który w razie wycofania się dziecka z obozu nie podlega zwrotowi. ** Oczywiście w wypadku kiedy obóz z powodu sytuacji w kraju nie odbędzie się całkowicie wtedy wszystkie zaliczki zostaną zwrócone !!!!